Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  اخبار

شما وارد نشده اید. Log in / Register

قبرس اخبار املاک

اخبار املاک قبرس.

ما به تیز، نظرات روشنگری در مسائل مربوط به بازار املاک قبرس. بدون انعکاس مزخرف از رویدادهای جاری و روند بازار و همچنین اخبار در مالیات بر دارایی و تغییرات قانونی عمومی در قبرس.

سبک زندگی اخبار قبرس.

با همه چیز از وضعیت کار جاده در پافوس به باز کردن مغازه ها و اخبار جدید اقتصادی به طور کلی - شما می توانید اخبار سبک زندگی قبرس به عنوان خوانده شده خوب پیدا کنید.

صفحه توییتر ما.

هنگامی که آن را به رسانه های اجتماعی می آید ما واقعا ترجیح می دهند توییتر. ما سعی می کنیم tweets ما نه فقط یک لیست از آنچه ما برای فروش، اما بیشتر بازتابی از زندگی قبرس با پیچ و تاب گاهی اوقات مضحک سرگرم کننده و. به دنبال ایالات متحده در حال حاضر!

نگه داشتن به روزثبت نام

قبرس اخبار املاک

RICS

تاریخ: 28/08/11

مالکیت به طور کلی و به خصوص در قبرس دشوار است به ارزش است. بیشتر ارزیابی انجام می شود با استفاده از رویکرد عینی یا علمی، که در آن متغیرها به راحتی اندازه گیری از قبیل اندازه طرح و منطقه تحت پوشش در بالای لیست ضوابط، به خصلت Value استفاده می شود.


در تجربه ما، امکان رسیدن به ارزیابی دقیق می تواند به دست آمده تنها زمانی که رویکرد علمی با مقدار زیادی از متغیر های ذهنی (نمایش، موقعیت، وضعیت و ...) ترکیب شده است.

شاخص قیمت املاک در قبرس تا به حال سابقه سنگی است. شاخص قبلی اجرا شده توسط یک نماینده محلی املاک و مستغلات بی اعتبار شده است به طور گسترده ای آن ترکیب داده ها بر روی قیمت ها که در آن خواص که در آن تبلیغ شده، اما نه به قیمت فروش واقعی. بسیاری از شاخص برای دامن زدن به اموال حباب ناپایدار است که پشت سر هم در سال 2008 مقصر شناخته شده است.

با این پس زمینه که RICS شاخص خود را در ژانویه 2010 راه اندازی شد. با مغز برای شاخص از بریتانیا - به طور خاص خواندن دانشگاه - امید گسترده ای که شاخص حداقل یک ایده از وضعیت بازار فعلی را ارائه و نشان می دهد روند روشن وجود دارد.

اگر چه گزارش سه ماهه تولید reams در عظیمی از داده ها، بیشتر از آن به نظر می رسد بی ربط به واقعیت بر روی زمین، نقشه کشی به سوال روش مورد استفاده است. به خصوص baffling استفاده از خانه ها را با شرایط زیر: "مسکونی، سه اتاق خواب نیمه جدا خانه، 250sqm، کیفیت متوسط، تخمین زده می شود قیمت به طور متوسط ​​در پافوس این ماه 420.000 یورو" است. در واقع آن را تقریبا غیر ممکن است به پیدا کردن خواص در منطقه پافوس که این معیارها را پر کنید.

با نقص و شفاف در این رویکرد علمی آن آشکار است که شرکت هایی مانند خودمان، که با استفاده از خود ما اطلاعات فروش واقعی قیمت و ترکیبی از «هنر» (نمایش، وضعیت، محله و غیره) و "علم" (اندازه طرح، تحت پوشش و غیره منطقه است.) را ارزیابی دقیق تر در این بازار فرار. اگر شما با توجه به فروش اموال خود را در قبرس، لطفا در فرم درخواست خود را در قبرس فروش املاک را پر کنید


<< بازگشت به اخبار
 
 
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com