Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  درباره قبرس Resales

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

درباره قبرس Resales

خرید یا فروش. شما سوال، ما پاسخ داشته باشد.

Resales قبرس - ثبت نام و دارای مجوز آژانس املاک و مستغلات، برنده جایزه در پافوس، قبرس، با دفاتر در مسکو و سنت پترزبورگ در فدراسیون روسیه.

تنظیم اموال خود را از هم جدا با یک لیست فروش مجدد منحصر به فرد با Resales قبرس.

آوردن اموال خود را در اسرع وقت با رهبر بازار برای ملک در قبرس فروش می رسد.

Resales قبرس تنها عوامل املاک در پافوس شما هرگز نیاز می باشد.

فقط خواص رساله کیفیت با قیمت های واقع بینانه با ما ذکر شده، در نتیجه بدون نیاز به از طریق 1000S از لیست بی فایده غربال کردن.

نگه داشتن به روزثبت نام
درباره قبرس Resales

آژانس ما

آژانس املاک و مستغلات خود را در سال 2009. ما ثبت نام تشکیل شده بود، دارای مجوز و عوامل املاک و مستغلات به طور کامل بیمه در قبرس. مدیران ما در بازارهای قبرس، بریتانیا و روسیه املاک و مستغلات با تجربه و از تجربه قبلی با شرکت های بزرگ و توسعه قبرس بهره مند شوند. در حال حاضر که ما تمرکز به طور کامل در بازار فروش مجدد با خواص آمدن مستقیم از صاحبان. دفتر قبرس ما این است که در مقبره نزدیک خیابان پادشاهان به پادشاهان خیابان بازار واقع شده است.

لیست محدود را به دلیل خوب - خواص رساله منحصر به فرد

خرید هر گونه ملک یکی از بزرگترین تصمیمات زندگی خود را است. در هنگام خرید در خارج از کشور ساخته شده است نیاز به یک آژانس املاک و حرفه ای محلی ضروری است. در قبرس Resales هدف ما این است برای کمک به شما آن را دریافت بار اول درست و جلوگیری از مشکلات که بسیاری از خریداران اموال قبرس در طول دوران رونق تاثیر گذاشته است. شما می توانید در دانش است که ما تکلیف ما در هر ملک لیست ما انجام داده اند امن استراحت. در واقع، ما فقط فهرست 20٪ یا بیشتر از خواص ما ارائه شده است. بقیه در حال سقوط توسط ایستگاه فرعی که از دست رفته یکی یا بیشتر از شاخص های کلیدی ما که در آن ممکن است از قیمت، عدم سند، وام مسکن و وام توسعه دهندگان و یا به سادگی فاقد استانداردهای ما را از خواص ما انتظار می رود. ما نمی خواهیم به اتلاف وقت خود و ما قطعا نمی خواهید به شما هدر با نشان دادن بند از خواص است که معیار شما مطابقت ندارد و یا سقوط ناپاک از استانداردهای لیست ما.

شور و شوق برای فن آوری، برنده جایزه وب سایت و برنامه های تلفن همراه

هدف ما این است که بهترین املاک در قبرس به بزرگترین مخاطبان ممکن است. برنده جایزه وب سایت ما این است که نه تنها بهترین در قبرس آن را نیز آسان برای پیدا کردن در گوگل، یاندکس، بینگ و یاهو. محاسبات تلفن همراه با تلفن های هوشمند و قرص است در حال حاضر تمام خشم و ما باید یک برنامه بسیار عالی برای آندروید گوگل و اپل IOS در حالی که همچنین ارائه به کاربران با سایت کامل تلفن همراه در هر دو زبان انگلیسی و روسی.

دفاتر خارج از کشور، مدیریت حرفه ای فعال و کارکنان

ما با خریداران در زبان خود ارتباط برقرار کند. کارگردانان بریتانیایی، روسی و قبرس ما مردم فعال با تجربه فروش املاک در مجموع بیش از 60 سال به دست آورد می باشد. بر اساس تجربه از کار کردن با توسعه دهندگان عمده قبرس و با طرح کردن خرید و فروش ملک کسب و کار ما را به یک هنر آژانس املاک و مستغلات خرید و فروش به طور انحصاری با خواص فروش مجدد مستقیم از مالکان خصوصی توسعه یافته است.

بازاریابی آنلاین و تبلیغات در پورتال بین المللی

قبرس رساله نه تنها برای مشتری گریزان به راه رفتن به دفاتر ما صبر ما تبلیغ ملک خود را در سراسر جهان در برنده جایزه خود از وب سایت ما و با بالا پورتال اموال خارجی مانند Rightmove.co.uk، Zagrandom.ru و Prian.ru.

قبرس رساله تیم حرفه ای از مشاوران شما را با پاسخ سریع به پرسش شما فراهم می کند. تماس با ما امروز در info@cyprusresaleproperties.com. ما می دانیم که آن را به شما این است که ماده و ما هرگز کسب و کار شما را برای اعطا. با وجود اینکه یک شرکت مشغول هدف ما برای پاسخ به تمام مکاتبات ما در حداکثر 24 ساعت می باشد. http://www.cyprusresaleproperties.com/contact.php شماره تلفن در:: موثر ترین راه برای تماس با ما فرم درخواست در وب سایت ما در اینجا این است 00 357 99 11 58 97 (قبرس) 08:00-6:00 دوشنبه تا جمعه 00 7 911 2197401 (روسیه) 08:00-6:00 دوشنبه تا جمعه

یک وب سایت چند برنده جایزه

بهترین وب سایت املاک و مستغلات در سال 2011، 2012 و 2013 توسط هیئتی از قضات در جوایز اموال اروپا رای دادند هدف ما برای شما در کل تصویر از قبرس به ارمغان بیاورد. با بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد از جمله گالری وضوح بالا، تورهای مجازی، سفارشی جستجو و مقایسه صفحات، ما در نوار برای وب سایت آژانس املاک و مستغلات در قبرس به یک سطح جدید مطرح شده است. کلاس عکاسی پیشرو و توصیف به شما کمک کند احساس قوی برای اموال را، در حالی که منطقه گالری به شما کمک کند Vibes برای محل که در آن شما قصد خرید کنید. صفحات خبری ما در حال در سراسر جهان به عنوان خوانده شده. افراد درک نظرات روشنگری تیز ما در امور مربوط به اموال. صفحات اطلاعات عمومی هدف ما به ارائه پاسخ به سوالات خود را آنلاین. در اینجا شما را راهنمایی در مورد چگونه به انجام همه چیز را از خرید و یا واردات خودرو به قبرس که ساحل نزدیک به خرید بالقوه خود را پیدا کنید. کاربران دستگاه های تلفن همراه برای با یک سایت تلفن همراه به طور کامل برجسته که بسیاری از محاسبات صفحه نمایش لمسی باعث می شود به catered.

خدمات شخصی به هر خانه

مدیران ما می دانیم که هر فروشنده با نام و ارزش اند و تمام خواص قبل از اینکه لیست ارزیابی شده است. به دست آوردن یک لیست با ما می تواند سخت باشد، اما آن را به خوبی به ارزش آن است. با Resales قبرس شما می دانید شما باید بهترین عوامل املاک در قبرس اختصاص داده شده به اموال خود را. ما لیستهای ما را محدود به تنها به بهترین، نادیده گرفتن مقدار زیادی از خواص نامطلوب موجود برای فروش در قبرس. در Resales قبرس انجام مشق شب خود را به اطمینان حاصل شود که هیچ چیز نمی تواند در راه فروش ایستاده است. هر یک از فروشندگان ما می داند که یک بار ذکر شده هیچ آژانس املاک در قبرس بیشتر و یا ارائه خانه خود را بهتر به خریداران اموال بین المللی است. ما با توسعه دهندگان و یا مردان میان معامله نیست، اما تصویب در صرفه جویی مستقیم به شما.

خدمات اضافی

  • کامل آژانس های املاک و مستغلات از یک عامل املاک و ثبت شده و دارای مجوز در قبرس.
  • لیست منحصر به فرد در تمام بهترین تحولات در پافوس با اعمال عنوان.
  • قبرس رساله کمک های کامل طول تمام مراحل از خرید ملک در قبرس فراهم می کند. ببینید ما در اینجا راهنمای خریداران
  • ما تضمین محرمانه بودن و اختیار در مورد تمام معاملات املاک.
  • ما تضمین امنیت همه معاملات املاک. ما انتظار داریم تمام همکاران ما را به نگه دارید تا با استانداردهای بالا و توصیه می کنیم شرکای قانونی تنها سریع کارآمد و صادق باشید.
  • قبرس رساله کمک با ترتیبات وام بانکی فراهم می کند. ما به دنبال کردن برنامه تا زمانی که ما حفظ تصویب بانک. پرداخت حداقل پایین از 30٪. نرخ بهره متفاوت است بسته به ارز، بانک خاص و Euribor را. لطفا برای آخرین اخبار در مورد وام و وام مسکن در قبرس ما تماس بگیرید.
  • وکلا با تجربه ما مشاوره حقوقی در کلیه امور مربوط به قانون مهاجرت و کمک به ترتیبات اجازه اقامت را فراهم کند.
  • قبرس رساله کمک می کند با ترتیبات از فروش خدمات پس از، از جمله باغبان، تمیز کردن استخر، لوله کشی، نجاری، برق و غیره
  • مشاوره و کمک با خرید ماشین و استخدام، تجهیز خانه جدید خود را، اجاره خانه شما. مشاوره و کمک در انتخاب مدرسه مناسب برای کودکان شما. با سال ها زندگی و کار در قبرس ما خوشحال به شما به نفع تخصص ما می دهد.

نگه داشتن به روزثبت نام
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com