Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  گالری منطقه   >  2

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

كاتو بافوس گالری منطقه

پیدا کردن محل دقیق منطقه، مرزها و اندازه آن است.

کاوش منطقه مورد علاقه خود را در پافوس با گالری منطقه ما. عکاسی فوق العاده و نقشه مفید کمک خواهد کرد شما را در درک منحصر به فرد در مورد یک محل خاص و یا شهر است. تمام مناطق در ارتباط با یک نقشه وسیع تری از پافوس منطقه را مشاهده کنید.

امکانات این منطقه است.

از مغازه ها و رستوران به امکانات و پارک های آب مربوط به اسب سواری: در گالری منطقه ما ما به شما برخی از امکانات قابل توجه موجود در مرزهای منطقه نشان می دهد. هدف ما به شما یک احساس را برای منطقه خود را انتخاب.

بهترین قبرس و بهترین املاک در قبرس.

آیا نگاهی به بهترین قبرس با عکس از یک نوک جزیره به طرف دیگر. نمایش بهترین عکس ملک در قبرس که از وب سایت ما افزوده اند. کاوش وسیعی از املاک در قبرس، از زیبا خانه دریا جلو به ویلا در لپتوس Kamares روستای و طلا با مناظر ساحلی دیدنی و جذاب.

نگه داشتن به روزثبت نام
 

كاتو بافوس گالری منطقه

پافوس با ثروت از امکانات از یک روستای ماهیگیری خواب آلود استانی به شهر جهان وطنی افزایش یافته است. پافوس وضعیت میراث جهانی در سال 1980 اهدا شد و دلایل آشکار هستند. پیاده روی را از طریق مناطق ساحلی پافوس و یا "کاتو پافوس" تاریخ دوستیابی از نوسنگی، سنین یونانی، رومی و قرون وسطی است درست در زیر پای خود را. منطقه بندر زیبا یک محل عالی برای پیاده روی بروید و یا به گرفتن برخی از ماهی تازه محلی در یکی از سمت بندر میخانه سنتی است. نقطه کانونی از منطقه بندر قلعه باستانی است. ساخته شده به عنوان یک قلعه بیزانس و بعد از آن به عنوان زندان استفاده می شود و حتی یک انبار در حال حاضر به عنوان یک پس زمینه زیبا به جشنواره سالانه فرهنگی پافوس شناخته شده است، ارائه محیط منحصر به فرد برای اپرا معروف است.

به تازگی ساخته شده پادشاهان خیابان بازار فراهم می کند هر دو خرید و سرگرمی مکه. پافوس دارای سواحل فراوان بهترین که مجاور به الکساندر هتل بزرگ است. بیشتر به سمت شمال در امتداد ساحل پافوس، ساحل فانوس و راه دریا به شما این فرصت را برای اجرا یا قدم زدن تفریحانه و پس از آن سورتمه را به دریا برای شنا بروید. ما در دفتر مرکزی خود در کاتو پافوس تنها 100 متر از پادشاهان خیابان بازار واقع شده است.

با تمام شرکت توسعه عمده در پافوس که مقر آن بدون گفت که برخی از آنها پروژه های خوب در طول سال ها ساخته شده اند می رود. شهرکهای لپتوز Limnaria باغ و باغ بهشت ​​تنها چند صد متر از هم جدا به نفع برخی از بهترین مکان ساحلی است. ARISTO توسعه دهندگان باغ کوئینز یک پروژه منحصر به فرد است که دارای معمار همان هتل 5 ستاره بهشت ​​در پافوس است. همسایه هر دو دفتر ما و پادشاهان خیابان بازار، محل باغ کوئینز دوم به هیچ کدام است. ما به طور منظم فروش مجدد ملک در پافوس برای فروش از تمام شرکت توسعه محبوب از جمله Pafila، ARISTO و شهرکهای Leptos.

بیشتر گالری

 

مدیر فروش

یانا Osipova یانا Osipova
اگر میخواهید
درباره این ویژگی صحبت کنید،
Resales قبرس در
فرم بالا را ببینید.

پافوس دفتر

قبرس دفتر Resales Cyprus Resales,
7، مقبره پادشاهان خیابان،
پافوس، قبرس

تلفن: +357 26102242
فکس: +357 26102560
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com