Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  گالری منطقه   >  3

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

كورال باي گالری منطقه

پیدا کردن محل دقیق منطقه، مرزها و اندازه آن است.

کاوش منطقه مورد علاقه خود را در پافوس با گالری منطقه ما. عکاسی فوق العاده و نقشه مفید کمک خواهد کرد شما را در درک منحصر به فرد در مورد یک محل خاص و یا شهر است. تمام مناطق در ارتباط با یک نقشه وسیع تری از پافوس منطقه را مشاهده کنید.

امکانات این منطقه است.

از مغازه ها و رستوران به امکانات و پارک های آب مربوط به اسب سواری: در گالری منطقه ما ما به شما برخی از امکانات قابل توجه موجود در مرزهای منطقه نشان می دهد. هدف ما به شما یک احساس را برای منطقه خود را انتخاب.

بهترین قبرس و بهترین املاک در قبرس.

آیا نگاهی به بهترین قبرس با عکس از یک نوک جزیره به طرف دیگر. نمایش بهترین عکس ملک در قبرس که از وب سایت ما افزوده اند. کاوش وسیعی از املاک در قبرس، از زیبا خانه دریا جلو به ویلا در لپتوس Kamares روستای و طلا با مناظر ساحلی دیدنی و جذاب.

نگه داشتن به روزثبت نام
 

كورال باي گالری منطقه

مرجانی خلیج است برخی از بهترین سواحل در منطقه پافوس. آنها طولانی، شنی و برای شناگران در تمام سنین امن هستند. علاوه بر سواحل مرجانی خلیج است برخی از بهترین هتل ها در این منطقه از جمله ساحل مرجانی و پنج ستاره تالاسا بوتیک که در آن شما می توانید ساقی خود را داشته باشند ... برای قیمت. مناطق توریستی سنتی ارائه طیف گسترده ای از مکان های ناهار خوری، سرگرمی و یا خرید. مواد غذایی و DIY خرید نیز به طور کامل توسط سوپر مارکت Philipos که مبادرت به فروش تقریبا همه چیز شما می توانید از فکر می کنم و فقط چند صد متر از منطقه توریستی خلیج مرجان پوشانده شده است. اتوبوس سرویس عالی پافوس اجرا می شود از پافوس هاربر به ساحل Corallia هر 10 دقیقه. هزینه های سفر تنها 1.5 یورو است.

با شن و ماسه های طلایی و سواحل پرچم آبی می آیند برخی از خواص فوق العاده است. بخش عمده ای از زمین در مرجانی خلیج است متعلق به کلیسای قبرس، که تا به اجاره بخش های بزرگی از آن را به شهرکهای Leptos. اجاره حدود 55 سال باقی مانده است. خواص ملک موروثی با اعمال عنوان در قیمت خوب تمایل به فروش به سرعت. توسعه دهندگان Cybaro برخی از اموال عالی در ساحل جنوبی از جمله Cybarco مرجانی خلیج روستا و طلوع آفتاب Cybarco ویلا ساحل را تولید کرده اند. یکی دیگر از مثال های زیادی از اموال نخست توسط توسعهدهنده معتبر Gavrielides های کوستاس و پسران تولید می شود. ویلا ساحلی توسعه Coralia رویاها می دهد ترکیب کاملی از کیفیت ساخت بالا، ملک موروثی و محل مناسب است.

بیشتر گالری

 

مدیر فروش

یانا Osipova یانا Osipova
اگر میخواهید
درباره این ویژگی صحبت کنید،
Resales قبرس در
فرم بالا را ببینید.

پافوس دفتر

قبرس دفتر Resales Cyprus Resales,
7، مقبره پادشاهان خیابان،
پافوس، قبرس

تلفن: +357 26102242
فکس: +357 26102560
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com