Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  گالری منطقه   >  6

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

بييا گالری منطقه

پیدا کردن محل دقیق منطقه، مرزها و اندازه آن است.

کاوش منطقه مورد علاقه خود را در پافوس با گالری منطقه ما. عکاسی فوق العاده و نقشه مفید کمک خواهد کرد شما را در درک منحصر به فرد در مورد یک محل خاص و یا شهر است. تمام مناطق در ارتباط با یک نقشه وسیع تری از پافوس منطقه را مشاهده کنید.

امکانات این منطقه است.

از مغازه ها و رستوران به امکانات و پارک های آب مربوط به اسب سواری: در گالری منطقه ما ما به شما برخی از امکانات قابل توجه موجود در مرزهای منطقه نشان می دهد. هدف ما به شما یک احساس را برای منطقه خود را انتخاب.

بهترین قبرس و بهترین املاک در قبرس.

آیا نگاهی به بهترین قبرس با عکس از یک نوک جزیره به طرف دیگر. نمایش بهترین عکس ملک در قبرس که از وب سایت ما افزوده اند. کاوش وسیعی از املاک در قبرس، از زیبا خانه دریا جلو به ویلا در لپتوس Kamares روستای و طلا با مناظر ساحلی دیدنی و جذاب.

نگه داشتن به روزثبت نام
 

بييا گالری منطقه

هنگامی که یک روستای کوچک خواب آلود نشسته در دامنه کوه به شمال پافوس، پیا به یک شهر در مقیاس کامل با تمام امکانات شما احتمالا می تواند از فکر می کنم افزایش یافته است. داشتن سواحل خلیج مرجانی افسانه ای در عرض 5 دقیقه رانندگی کمک می کند تا درخواست تجدید نظر. اگر شما واقعا باید به پافوس سفر انتظار می رود سفر از حدود 15 دقیقه است. همه از این ساخته شده است پیا مقصد مورد علاقه برای خریداران ملک بین المللی و منجر به افزایش سریع در حال توسعه بیش از 10 سال گذشته.

ما معمولا طیف کاملی از خواص در Peyia برای فروش. بالا پیا، به ویژه منطقه Zalakia، خانه ویلاهای بزرگ عالی، که تمامی آنها نمایش چشمگیر ترین است. در حالی که همه شرکت توسعه عمده پروژه های مسکونی در پیا، یکی از تحولات standout Cybarco پیا غروب آفتاب، باغ های زیبا و چشم انداز آن مشهور است. لپتوز شهرکهای پیا باغ و تپه های پیا هر دو پروژه آپارتمان های عالی با ویژگی های استخر شنا بزرگ و نمایش خیره کننده دریا هستند. ARISTO Pyromashi ویولتا با منظره دریا بزرگ، در حالی که عدم استخر شنا اقامت دائم عملی با هیچ هزینه جمعی می سازد. پیا منطقه عالی فراهم می کند که طیف گسترده ای از خواص برای فروش است. به عنوان Resales قبرس معمول را تنها کرم اموال پیا است و آن را به شما تنها پس از آن است باتری ما از آزمون منتقل قبل به فهرست.

بیشتر گالری

 

مدیر فروش

یانا Osipova یانا Osipova
اگر میخواهید
درباره این ویژگی صحبت کنید،
Resales قبرس در
فرم بالا را ببینید.

پافوس دفتر

قبرس دفتر Resales Cyprus Resales,
7، مقبره پادشاهان خیابان،
پافوس، قبرس

تلفن: +357 26102242
فکس: +357 26102560
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com