Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  گالری منطقه   >  7

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

Chloraka گالری منطقه

پیدا کردن محل دقیق منطقه، مرزها و اندازه آن است.

کاوش منطقه مورد علاقه خود را در پافوس با گالری منطقه ما. عکاسی فوق العاده و نقشه مفید کمک خواهد کرد شما را در درک منحصر به فرد در مورد یک محل خاص و یا شهر است. تمام مناطق در ارتباط با یک نقشه وسیع تری از پافوس منطقه را مشاهده کنید.

امکانات این منطقه است.

از مغازه ها و رستوران به امکانات و پارک های آب مربوط به اسب سواری: در گالری منطقه ما ما به شما برخی از امکانات قابل توجه موجود در مرزهای منطقه نشان می دهد. هدف ما به شما یک احساس را برای منطقه خود را انتخاب.

بهترین قبرس و بهترین املاک در قبرس.

آیا نگاهی به بهترین قبرس با عکس از یک نوک جزیره به طرف دیگر. نمایش بهترین عکس ملک در قبرس که از وب سایت ما افزوده اند. کاوش وسیعی از املاک در قبرس، از زیبا خانه دریا جلو به ویلا در لپتوس Kamares روستای و طلا با مناظر ساحلی دیدنی و جذاب.

نگه داشتن به روزثبت نام
 

Chloraka گالری منطقه

کلوراکا است که واقعا یک روستا دو نیمه - یک روستای عجیب و جالب بالا به حدود 100 متر بالاتر از دریا و منطقه ساحلی زیبا. در مرکز روستای سنتی به شما خواهد شد بسیاری از مغازه ها قهوه قبرس با آقایان مسن آشامیدنی metrios خود را در و تخته نرد بازی پیدا کنید. همه بانک های عمده نمایندگی در روستا در حالی که برای خرید مواد غذایی در تحت پوشش یک سوپر مارکت Papantoniou محلی و یک زن و شوهر از فروشگاه متخصص در غذاهای انگلیسی وارداتی.

ملک در کلوراکا نیز بین بخش ساحلی و فلات روستای فوقانی تقسیم می شود. ARISTO توسعه دهندگان مسکونی توسعه Melania آپارتمان فراوان در قیمت خوب ارائه شده در حالی که افزایش منافع و موقعیت نمایش ساحلی زیبا. رفتن به سمت دریا پیدا کنیم و برخی از پیشرفت های قابل توجه مانند توسعه دهندگان Lordos Ikaria روستا، با معماری منحصر به فرد در سبک یونانی ساخته شده است. لپتوز پوزئیدون ساحل روستای دیگر از پروژه رفت و آمد مکرر در سبک whitewashed شده مباهات نخست محل ساحل جلو است. لپتوز توسعه دهندگان آپولو ویلا ساحل به شرطی که در عین حال یکی دیگر از پروژه ساحل جلو دوباره شامل سفید متمایز Graffiato پایان.

بیشتر گالری

 

مدیر فروش

یانا Osipova یانا Osipova
اگر میخواهید
درباره این ویژگی صحبت کنید،
Resales قبرس در
فرم بالا را ببینید.

پافوس دفتر

قبرس دفتر Resales Cyprus Resales,
7، مقبره پادشاهان خیابان،
پافوس، قبرس

تلفن: +357 26102242
فکس: +357 26102560
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com