Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  گالری منطقه   >  8

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

Kamares گالری منطقه

پیدا کردن محل دقیق منطقه، مرزها و اندازه آن است.

کاوش منطقه مورد علاقه خود را در پافوس با گالری منطقه ما. عکاسی فوق العاده و نقشه مفید کمک خواهد کرد شما را در درک منحصر به فرد در مورد یک محل خاص و یا شهر است. تمام مناطق در ارتباط با یک نقشه وسیع تری از پافوس منطقه را مشاهده کنید.

امکانات این منطقه است.

از مغازه ها و رستوران به امکانات و پارک های آب مربوط به اسب سواری: در گالری منطقه ما ما به شما برخی از امکانات قابل توجه موجود در مرزهای منطقه نشان می دهد. هدف ما به شما یک احساس را برای منطقه خود را انتخاب.

بهترین قبرس و بهترین املاک در قبرس.

آیا نگاهی به بهترین قبرس با عکس از یک نوک جزیره به طرف دیگر. نمایش بهترین عکس ملک در قبرس که از وب سایت ما افزوده اند. کاوش وسیعی از املاک در قبرس، از زیبا خانه دریا جلو به ویلا در لپتوس Kamares روستای و طلا با مناظر ساحلی دیدنی و جذاب.

نگه داشتن به روزثبت نام
 

Kamares گالری منطقه

توسعه دامنه کوه excusive شناخته شده ترین بخش از شهرداری از طلا است. این است که در جاده های عمومی واقع شده و دردار نیست، اما تا به ظاهر متمایز و یک فضای آرام. واقع بیش از سه دامنه کوه ها و دره های همجوار آن را تحسین نمایش خیره کننده خود را از خط ساحلی پافوس. بسیاری از خواص به رخ کشیدن دیدگاه های پانوراما به صورت سنت جورج در شمال به فرودگاه پافوس در جنوب. Kamares است که به طور کامل توسط شهرکهای Leptos، یکی از بزرگترین شرکت های توسعه در قبرس توسعه یافته است. سبک اصلی از ویلاهای زیادی در قطعات بزرگ تزئین شده با سنگ های طبیعی، نرده های مرجانی و قوس ظریف به Kamares یک احساس منحصر به فرد است که تقلید شده است، اما هرگز مورد ضرب و شتم.

علاوه بر این به ماهیت منحصر به فرد و معتبر شهرت لپتوز روستای Kamares برخوردار است بسیاری دیگر از ویژگی های منحصر به فرد به این باشگاه Kamares. این یک مرکز سرگرمی بزرگ در مرکز روستای Kamares با یک استخر خیره کننده مشترک، رستوران و بار و همچنین مغازه ها و زمین تنیس است. باشگاه Kamares اغلب به توسط بسیاری برای باشگاه های خصوصی از پل به یوگا استفاده می شود. با بسیاری از اعضای خانواده توسعهدهنده نیز انتخاب Kamares به عنوان محل اقامت، یک بیمارستان خصوصی و 24 ساعت "در تماس" پزشک می تواند توسط Kamares ساکنان برای هزینه های کوچک قابل دسترسی است.

علاوه بر این همه بسیاری از آب برای استفاده عمومی در Kamares می آید از چاه از معروف سنت Neophytos صومعه. در اواسط قرن 12th تاسیس این صومعه زیبا نشسته تنها در مرز جنوبی به روستای خود.

با توجه به موفقیت فروش ثابت در گذشته ما همیشه باید یک محدوده بزرگ از خواص در روستای Kamares، همه resales خصوصی (خواص توسعه) که با قباله به نام صاحبان آمده.

بیشتر گالری

 

مدیر فروش

یانا Osipova یانا Osipova
اگر میخواهید
درباره این ویژگی صحبت کنید،
Resales قبرس در
فرم بالا را ببینید.

پافوس دفتر

قبرس دفتر Resales Cyprus Resales,
7، مقبره پادشاهان خیابان،
پافوس، قبرس

تلفن: +357 26102242
فکس: +357 26102560
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com