Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  اطلاعات مفید   >  سواحل و سواحل ، پافوس

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

سواحل و خط ساحلی

650 کیلومتر از خط ساحلی قبرس بکر به اکتشاف.

شما هرگز دور از دریا در قبرس هستند. بیشتر از نه شما قادر به دیدن کریستال آبهای مدیترانه روشن از خانه شما خواهد بود.

بسیاری از coves منزوی، سواحل شنی و صخره های تماشایی.

خط ساحلی در قبرس به عنوان پویا به عنوان دریاها است. آن را در نگاه تغییر و احساس بیش از یک فاصله کوتاه با دو مکان همان. راه رفتن فقط برای چند کیلومتر و تجربه تمام انواع مختلف از خط ساحلی که قبرس را ارائه کرده است: از کلیسا مانند غارها به سواحل شنی طولانی.

تمیزترین آب حمام در اروپا در انتظار شما و خانواده خود را.

بدون نیاز به در مورد کیفیت آب نگران در اینجا! قبرس دارای تمیزترین آب حمام در اروپا با قابل توجه 57 سواحل پرچم آبی در سال 2016.

نگه داشتن به روزثبت نام

سواحل و خط ساحلی


Coral Bay قبرس است خانه به برخی از بهترین سواحل دریای مدیترانه در شرق ، زیر لیستی از سواحل پرچم آبی بر روی جزیره ، جایی که شما می توانید آب شفاف که جزیره را احاطه کرده است لذت ببرید.

ساحل در خور کاملا از ماسه مرجانی خلیج یکی از محبوب ترین در منطقه پافوس و دلیل خوب ، امکانات خوب وجود دارد با نوار کوچک / رستوران اجرا شده توسط شهرداری محل. شن و ماسه و آب با کیفیت عالی و کم عمق آب می سازد این ساحل مناسب برای خانواده هایی که کودکان کوچک است. در صخره غربی در مجاورت ساحل محلی مشهور "گل آبی" دیده می شود که به پوست به کار روند ، به سمت چپ و سپس خشک کردن در آب زلال شستشو ، عطف روز در ساحل به آبگرم زیبایی.

حرکت شمال امتداد ساحل لارا که ما به خلیج در شبه جزیره Akamas آمده است. به خانه بسیاری از لاک پشت های تودرتو سبز آن بیابان واقعی است و باقی مانده است به طور کامل unspoilt. ساحل عمدتا سنگ و ماسه زبر و به عنوان چون آب بسیار روشن است. بدون میله ساحل یا تغییر امکانات ، تا اطمینان حاصل را به همه چیز نیاز دارید. در انتهای دیگر Akamas دروغ ساحل پلیس / منطقه Latchi در منطقه خلیج Chrysochous. سواحل طولانی این منطقه از نوک غربی از شبه جزیره Akamas تمام راه به Pomos در طرف دیگر از خلیج ، پراکنده در میان دو ساحل آرام بلند Argaka standout در جزیره ای تمام شده است.

Nissi Beach تفرجگاه اصلی لیماسول تا به ساحل بلند شنی ، نادیده گرفته شده توسط ساختمان های بلند و با موج شکن مناسب منطقه برای تفریح و سرگرمی مورد علاقه بسیاری از مردم محلی و سازندگان تعطیلات می باشد. برای کسانی که به دنبال فضای بیشتری لیماسول تا به مقدار زیادی برای ارائه. فرماندار ساحل به در شرق شهر ساحل شنی طولانی با رستوران ها و امکانات مناسب است. اتوبوس اجرا می شود به ساحل از بین لیماسول آوریل.-نوامبر. و به خوبی به ارزش منصفانه. برای غرب این شهر در نزدیکی ساحل بندر دروغ زنانه مسیر ، گسترش بیش از 3 کیلومتر آن را با سنگ و ماسه به نوبت و به سرعت شروع می شود. آب کم عمق و بسیار امن برای کودکان کوچک است. ساحل تا به رستوران مورد 1km جدا همراه طول آن از جمله میخانه ماهی مشهور "ماهواره ناخدا را" واقع شده است.

منطقه ساحل شرق تا به برخی از بهترین سواحل ماسه خالص در جزیره کل. شهر رفت و آمد مکرر از Aya نپا و خانه از ساحل Nisi معروف هستند به طور گسترده ای در ماه های تابستان توسط holidaying clubbers آباد. ساحل بندر که تنها راه یکی از طولانی ترین در جزیره است و caters بیشتر برای خانواده ها. همانطور که با لیماسول ، لارناکا دارای ساحل طولانی در کنار جاده اصلی ساحل ، سواحل دیگر توجه داشته باشید در منطقه ساحل لارناکا هستند مکنزی ، که در آن واقع شده بسیار نزدیک به فرودگاه بین المللی لارناکا و به خوبی با مردم محلی برای taverns ماهی کیفیت و Dhekelia دانم ساحل ، طولانی ترین در منطقه ، که بیشتر لارناکا بزرگ 4 و 5 ستاره هتل اقامت.

 
 


View More Useful Information
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com