Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  اطلاعات مفید   >  مشتریان خریدار

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

قبرس رساله خریدار مشتریان

هر شرکت تنها به عنوان خوب به عنوان مردم آن است.

خدمات آژانس املاک و نیاز به یک رویکرد بسیار شخصی است. Resales قبرس وقت و زمان دوباره ثابت کرده اند که ما می توانیم کار انجام شده با سر و صدا کم است.

توصیه فروشندگان منجر به کسب و کار بیشتر.

فروشندگان مبارک یکی از بهترین منابع از تبلیغات برای آژانس املاک و ما می باشد. به عنوان یک فروشنده خوشحال منجر به دیگری، ما هرگز متوقف به بهبود خدمات ما برای فروشندگان ملک در پافوس.

خریداران به دوستان و خانواده را توصیه کند.

این یک تصمیم بزرگ برای خرید یک ملک است، اما وقتی که اموال در یک کشور خارجی انتخاب عامل املاک و درست است مهم تر از همیشه است. در Resales قبرس توصیه های متعدد از خریداران قبلی که با خدمات آنها از آژانس ما دریافت کرده اند بسیار خوشحال هستند دریافت خواهید کرد. خرید با Resales قبرس و بقیه آسان است.

نگه داشتن به روزثبت نام

قبرس رساله خریدار مشتریان

في إعادة البيع قبرص ندرك أن شراء أو بيع عقار في قبرص هي واحدة من أكبر القرارات التي سوف تجعل في حياتك. عندما يكون في أرض أجنبية مع الممارسات التي هي غير مألوفة بالنسبة لك، ثم يمكن احتمال أن تكون عالية الإجهاد. ونحن نهدف إلى جعل عملية الشراء أو البيع وخالية من الألم وصولا ممكن حتى الانتهاء.

وهنا بعض مقتطفات من ردود عملائنا سعيدة، وجميعهم سوف تشهد على سلامة ومهنية إعادة البيع قبرص.

- 23/09/19

- 17/09/18

- 01/03/18

- 27/07/16

جورج و پائولین - اسکس - 17/06/16

استیو عزیز، لطفا در لطف میگذرد به رایان برای اجرای من در اطراف در دوشنبه، احساس می کنم که چنین افرادی، اعتباری بزرگ به شرکت خود را. و در نهایت به شما و کارکنان خود را برای نگه داشتن ما با پیشرفت فروش شده است. بهترین آرزوها جورج جوان.
النا و الکساندر - سنت پترزبورگ - 21/09/12

ما خیلی خوشحال است که یک عامل املاک در قبرس، خرید و فروش با خواص رساله وجود دارد. به لطف ویژه ای به ناتالیا Smirnova دفتر Resales قبرس برای روش های حرفه ای خود را از سن پترزبورگ. از همان آغاز، او به ما احساس اعتماد به نفس است که ما در حال تصمیم گیری است. و حق با ما بود! ما به طور کامل توسط قبرس مفتون و بازدید از سالن ما به سادگی خیره کننده است. یک بار دیگر می خواهم برای تشکر از تیم کل Resales قبرس. این جوان، پر انرژی و بسیار بچه ها سخت کوش هستند.
جان و صدفی - بیرمنگام - 08/04/12

ما بسیار دوست داشت وب سایت اصلی Resales قبرس را درک کرده و به همین دلیل آن را به عنوان یکی از بهترین برای املاک قبرس است. بدیهی است، هنگامی که ما تصمیم به خرید یک ویلا در قبرس ما نگاه کرد نه بیشتر، اما Resales قبرس. مدیران این شرکت می دانیم که مسائل خود را: خواص بسیار خوبی ارائه شده، قیمت بسیار مناسب، کمک به فروش جامع است. این جلسه لذت استیون بود، بسیار حرفه ای است.
لیو و لئون - OAE - 01/09/11

تشکر بسیاری را به استیون و Yanina برای تمام تلاش خود را برای کمک به ما خانه ما در قبرس، که همیشه از خواب انتخاب. ما واقعا قدردانی نظر صادقانه در خواص است. شما تا به حال صبر بسیار و حسن نیت که توضیح تمام مراحل خرید، همه جزئیات کوچک است. با توجه به وضعیت بازار و مشکلات بالقوه ما واقعا خوش شانس را به افراد حرفه ای و صادق را ملاقات کرده اید. با تشکر دوباره برای نگرش دوستانه شما. ما برای تو و شرکت خود را در نهایت موفقیت است.
رون و تیس - Kamares، قبرس - 03/08/10

خبر بزرگ! ما فروش بدون هیچ زحمتی رایگان با پشتیبانی کامل از استیو و یانا خانه ما. ما واقعا می تواند آنها را به عنوان آنها را بعد از ما در طول این فرایند نگاه را توصیه کند. با تشکر.
ناتالیا و ولادیمیر - مسکو - 11/06/10

آنها خوب خانواده شرکت اجرا شود، به یک سرویس شخصی. ما با ویلای ما در Kamares خوشحال است. این شرکت دارای تعداد زیادی از خرید های خوب با اعمال عنوان - را به هر کسی توصیه می شود.
- 03/11/18

- 07/07/18

- 05/11/17

و Panayiotis - پافوس - 29/06/16

خدمات ایده آل! از شما بسیار سپاسگزارم برای پاسخ سریع و اقدامات خود را!
ولادیمیر و ناتالیا - سنت پترزبورگ - 27/05/16

خرید یک خانه برای بسیاری از یک موضوع پیچیده است. شما همیشه در گارد یک اشتباه را ندارد و انتخاب آژانس حرفه ای است که به شما یک مشاوره صادقانه بدهد. هنگامی که ما استیو از "قبرس رساله" تماس ما توجه صادقانه خود را به ما فورا دیدم. اول، ما عکس ها و 3 تور D از خواص مناسب ترین در یک صفحه نمایش بزرگ در دفتر نشان داده شد. سپس ما خانه بازدید و همه چیز را در مورد بحث: روند و شیوه زندگی خرید در قبرس. جایزه بزرگ برای ما بود که پس از اتمام خرید ما شد به تنهایی با سوئیچ های جدید و دکمه سمت چپ است. کارکنان سازمان با جزئیات تماس کارشناس محلی در زمینه های مختلف کمک کرده است. ما به دید که بسیاری از مشتریان سابق قبرس رساله اغلب دوباره به این شرکت به خرید چیزی بهتر شگفت زده شد.
داوران و سوتلانا - مسکو - 05/08/12

ما هنوز هم می تواند T 'بر این باورند که چگونه سریع و آسان ما موفق به پیدا کردن خانه در قبرس. در طول سفر داوران ما و من هیچ تضمین و قولی مبنی بر این که حتما 'T مجموعه طرح ها، اما یک بار یانا ما را به این آپارتمان در طلوع آفتاب Sirena متوجه شدم که آن را به یکی از برای ما بود. فرایند خرید بسیار ساده و سریع است. یانا همیشه ما را به روز نگه داشته است. در حال حاضر ما در حال لذت بردن از آفتاب و به دنبال به جلو به گذراندن زمستان در پافوس.
آندری و لاریسا - اکاترینبرگ - 10/12/11

آن را در زمان تماس با ما مدت زمان طولانی به تصمیم گیری در مورد خرید یک خانه در قبرس. اما به زودی به عنوان من به نام Resales قبرس و صحبت یانا، لحن دوستانه از مکالمه به همه شک قرار داده و من را کنار گذاشته و من متقاعد شده که همه چیز خوب خواهد شد. همه درخواست من در نظر گرفته شده و من یک مقدار زیادی از زمان و تلاش توسط آژانس داده شد. به عنوان یک نتیجه، هم در بزرگسالان و بچه ها با افتخار از آپارتمان ما در پافوس. این تراس زیبا و آفتابی ما یک قیمت منصفانه برای آن پرداخت می شود. ما باید برداشت مثبت از اولین سرویس نرخ داده شده توسط Resales قبرس.
دیوید و لسلی - Kamares، قبرس - 26/05/11

عزیز استیو و یانا. ما فقط می خواستم برای نوشتن برای شما بسیار متشکرم برای کمک شما در طول فرآیند فروش خانه ما. ما بسیار حرفه ای و تخصص خود را در خانه ما به خریداران بالقوه تحت تاثیر قرار گرفتن. این بود که طراوت را به یک عامل که می دانست چه آنها فروش، و قادر به آوردن تنها مشتریانی که واقعا علاقه بود، و به poin
گالینا و رودیون - مسکو - 16/07/10

ما بسیار سپاسگزار برای پاسخ ملاحظه و درک درستی از شک و تردید و نگرانی ما است. یانا بسیار با صبر و حوصله پاسخ دادن به سوالات متعدد ما بود، الهام بخش اعتماد به نفس ما که منجر به تماس با ما خرید یک خانه زیبا در قبرس. بچه های ما در حال حاضر به دنبال به جلو به بازدید بعدی از ویلای ما در پیا. ما خدمات بزرگ و روش بسیار حرفه ای است. به شدت به همه توصیه می کنم.
 
 


View More Useful Information
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com