Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  اطلاعات مفید   >  

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

تحصیلات

فرزندان خود را در یک محیط امن که هزینه های مدرسه خصوصی بسیار رقابتی است آموزش.

پافوس است محدوده بزرگ از مدارس خصوصی که کودک خود را با آموزش و پرورش بزرگ فراهم می کند. قیمت ها در اینجا بسیار کمتر از مدارس خصوصی ثبت در انگلستان یا روسیه. مدرسه بین المللی پافوس، آرزوی مدرسه خصوصی انگلیسی، آکادمی آمریکایی و مدرسه خصوصی TLC انتخاب توصیه می شود در منطقه پافوس می باشد.

بین المللی GCSE را در مدارس بریتانیا توسط معلمان انگلیسی تدریس می شود.

سیستم آموزش و پرورش بریتانیا برای استانداردهای بالای آن مشهور است. IGCSE است که محبوب ترین کلمات گواهینامه بین المللی برای پایان دبیرستان است، همه مدارس خصوصی در پافوس ارائه شده است. IGCSE فرصت های بسیاری در انگلستان و دانشگاه های اروپایی متعدد و کالج ها ارائه باید فرزند خود را مایل به دنبال کردن آموزش عالی است.

دانشگاه نیاپولیس در پافوس تدریس در زبان انگلیسی است.

پافوس است دانشگاه خود را ارائه آموزش عالی در آستان خود را. دانشگاه نیاپولیس در کاتو پافوس اجازه می دهد تا برای پدر و مادر و افراد جوان در پافوس ماندن و کامل ترین استادان و بعد از دوره کارشناسی ارشد در کسب و کار، علوم اجتماعی، حقوق و حتی املاک و مستغلات.

نگه داشتن به روزثبت نام

تحصیلات


مدارس کودکان در حال تغییر است بزرگ برای تصمیم پدر و مادر و به طور یکسان. ذیل ما نشان میدهد شما برخی از گزینه های آموزشی عالی در قبرس ، در دسترس از کودکستان به موسسات آموزش بیشتر برای بزرگسالان و دانشگاه.

برای بچه ها وجود دارد بسیاری از کودکستان های خصوصی در قبرس ، به دنبال بچه ها بعد از جوان به عنوان به عنوان از 1 سال تا 6 سال (که سن را برای کودکان به دبستان). کودکستان های خصوصی ارائه برنامه انعطاف پذیر برای قیمت رقابتی می باشد. بیشتر آنها از باز 07:00 تا بعد از 5:30 قیمت ها متفاوت است از جایی به جای ماه بین 190-300 یورو در هر ، برای مراقبت تمام وقت و همچنین مواد غذایی است. استاندارد مراقبت معمولا بسیار خوب در قبرس کودکستان های خصوصی ، و همه باید با مجوز و موضوع را به دولت به طور منظم چک.

اجرا کودکستان دولت آزاد هستند و به جز برای کودکان زیر 3 سال سن داشتند. آنها به دنبال مدرسه قبرسی بار و نزدیک در سراسر 02:00 اجباری قبل از مدرسه آموزش و پرورش شروع می شود در سن 4 یو

برای کودکان 6 ساله یا مسن تر هستند انتخاب موسسات دولتی تقسیم قبرس بین مدرسه و آموزش خصوصی. همه دروس در مدارس روسیه تدریس قبرس هستند در یونانی ، که در آن پیام به عنوان مدارس و تدریس به زبان انگلیسی خواهد بود. مدارس پس از بریتانیا و روسیه سیستم آموزش و پرورش و تدریس در زبان انگلیسی و روسی در دسترس هستند در تمام شهرهای مهم قبرس.

آموزش و پرورش پس از 6 اجباری است در قبرس و آزاد در مدارس اجرا دولت است. شهریه برای مدارس خصوصی در قبرس استقرار حدود سال 4000-8000 در هر وابسته و سن کودک است.

قبرس وجود دارد 7 دانشگاههای ، در حالی که 5 هستند نیکوزیا و 2 مستقر در آن 5 شعبه های ماهواره ای در لارناکا و لیماسول (نگاه کنید به لیست زیر). پافوس قبرس را به خانه تازه ترین دانشگاه ها در Neapolis دانشگاه که به تازگی افتتاح شد درهای خود را در سال 2010.

هزینه ها و دوره های زیر را برای دانشگاههای مختلف متفاوت است از استقرار به تاسیس و جزئیات بیشتر را می توان وب سایت های مربوطه خود را در یافت.

دانشگاه قبرس نیکوزیا

دانشگاه قبرس فناوری لیماسول

دانشگاه آزاد قبرس نیکوزیا

فردریک دانشگاه نیکوزیا ، لیماسول ، لارناکا

دانشگاه نیکوزیا نیکوزیا ، لیماسول ، لارناکا

دانشگاه اروپایی قبرس نیکوزیا

دانشگاه Neapolis (جدید 2010) پافوس

 
 


View More Useful Information
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com