Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  اطلاعات مفید   >  

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

گام اساسی با راهنمای قدم به خرید

Resales قبرس مستقل ثبت و دارای مجوز شهرکهای عوامل هستند.

آژانس ما این است که بسیار در قبرس با شهرت بسیار خوبی ساخته شده است در طول سال مورد احترام است. ما کاملا مستقل از شرکت های توسعه و وکلا. ما به یک مشاوره کاملا بی طرف به هر دو خریداران و فروشندگان. آژانس ما این است که به طور کامل با قبرس املاک و مستغلات انجمن ثبت نام دارد و ما به طور کامل بیمه و دارای مجوز.

بریتانیا و متعلق به آژانس املاک و برنده جایزه در پافوس اداره می شود.

ما بریتانیایی متعلق هستند و با ثروت از تجربه در فروش ملک بیش از چند دهه اداره می شود. خواص ما در تعداد با توجه به روند انتخاب بسیار مراقب باشید محدود شده است. با کیفیت بالا از پیشنهادات ما به معنی خریداران می دانم که آنها تنها بهترین اموال خواهید دید در قیمت های واقعی.

خواص فقط پیش واجد شرایط ذکر شده است. لیست فروش مجدد منحصر به فرد تنها با آژانس ما در بر داشت.

شما خواهید 1000S از لیست با Resales قبرس پیدا کنید. لیستهای ما منحصر به فرد به ما هستند و شما فقط یک عامل املاک و برای مقابله با تبلیغات در یک قیمت. ما می دانیم که تمام فروشندگان ما و ما لیستهای ما حفظ دقیقا به روز است.

نگه داشتن به روزثبت نام

گام اساسی با راهنمای قدم به خرید

راهنمای گام به گام به فروش اموال خود را در قبرس

مرحله 1: ثبت نام علاقه خود را در Resales قبرس

استفاده از برنده جایزه وب سایت مورد علاقه خود را به ثبت نام و در مورد نیازهای شما. ما را با ارائه تمام اطلاعات لازم مربوط به خرید شما خواهد بود. در بالای لیست از اطلاعات ضروری هستند تامین مالی خرید، محل و اندازه از اموال. هنگامی که ایده ای از آنچه شما به دنبال ما یک لیست کوتاه از خواص بالقوه برای شما در نظر توصیه است. اگر ما در حال حاضر نیست که یک ملک مناسب در وب سایت ما، لطفا ثبت نام کنید و راه اندازی "هشدار" برای جستجوی خاص. به این ترتیب نه تنها به اطلاع رسانی به صورت خودکار به شما زمانی که یک ویژگی جدید در برآوردن نیازهای خود را با ما ذکر شده است، شما همچنین می خواهد خبرنامه ما با آخرین پیشنهادات و لیست را دریافت خواهید کرد. همه لیستهای ما handpicked و شما می توانید مطمئن باشند که ما تنها شما را بهترین نشان می دهد.

مرحله 2: دفعات مشاهده دفتر ما قبرس

هفته قبل از ورود شما، لطفا با ما تماس بگیرید و برای یک جلسه در دفتر پافوس ما که در آن ما چت رسمی را ترتیب دهیم. در اینجا ما در مورد جزئیات هر ملک انتخاب شده است که هنوز هم برای فروش و همچنین هر گونه لیست جدیدی است که به تحقق معیار شما.

مرحله 3: لیست کوتاه خود را

با کمک ما شما قادر خواهید بود به سرعت پیدا کردن خواص است که ممکن است از شما دست کت و شلوار. خرید یک ملک از یک تصمیم بزرگ است و شما باید در قاب آرام و درست از ذهن هنگام رفتن به مشاهده خواص. ما شما را در هر مرحله از راه همراهی و ما را به طور کامل هر گونه سؤال پاسخ آماده خواهد شد. با Resales قبرس با کارمندان بی تجربه هرگز.

گام 4: پیشنهاد

هنگامی که شما یک ملک را که دوست دارید را پیدا کرده اند، شما را به جلو پیشنهاد شفاهی به فروشنده اموال. هنگامی که قیمت، شرایط و ضوابط توافق شده است - زمان آن به ذخیره است.

مرحله 5: رزرو

به منظور حصول اطمینان از اموال متعلق به شما و شما می باشد به تنهایی سپرده رزرو باید پرداخت شود. این اطمینان خواهد داد که شما می توانید بقیه آسان در حالی که وکیل خود را می کشد تا قرارداد فروش. توافق رزرو معمولا به مدت یک ماه طول می کشد. در طول این مدت قرارداد فروش امضا خواهد شد و لازم است ترتیبات وام مسکن ساخته شده، در صورت نیاز.

مرحله 6: ملاقات با یک وکیل

برای خرید صاف از اموال خود را در قبرس، شما نیاز به یک وکیل است که شما می توانید بر روی 100٪ اعتماد به دیدار کسی است که با تجربه و کارآمد و همچنین ارائه ارزش برای پول است.

ما شورای وکلا را انتخاب کنید که به سعی و آزمایش و که در انقال اموال تخصص،. روند انتقال اموال شامل تهیه پیش نویس قرارداد فروش، مذاکره جملات با وکیل فروشنده، انجام جستجو مناسب از اسناد را در اموال شما در حال خرید، تسلیم قرارداد امضا شده در رجیستری سرزمین و پرداخت تمبر ، پرداخت اقساط قرارداد با استفاده از حساب مشتری کسب و کار است، تامین امنیت شورای تصویب وزیران برای غیر اتحادیه اروپا شهروندان، انتقال اعمال عنوان به نام خریدار، پرداخت هزینه نقل و انتقال به ثبت املاک، انتقال از ابزار حساب به نام خریدار. اکثر خریداران ما در حال کار و زندگی در خارج از کشور، به این دلیل وکیل شما وکالتنامه که اجازه خواهد داد که نماینده قانونی خود را به طرف شما در طول کل فرایند عمل می کنند ترتیب.

گام 7: ترتیب وام مسکن

اگر شما نیاز به وام مسکن کمک خواهد کرد که ترتیب شما. تقریبا تمام خواص عنوان اسناد، به معنی وام تا 50-60٪ در دسترس هستند (منوط به وضعیت مالی شما را). با استفاده از بخش مالی خود را به باز پرداخت شما را و گزینه های مالی است. هنگامی که فهرست کاملی از اسناد خود را ارائه شده است، این بانک به ترتیب برای ارزیابی مستقل از اموال. به طور معمول تا 3 هفته طول می کشد تا برای بانک به تایید درخواست شما.

گام 8: امضای توافقنامه فروش

قبل از انقضای مدت رزرو و پس از تحقیقات مناسب به اتمام قرارداد فروش امضا شده است. امضای 30٪ -50٪ و منهای سپرده رزرو، از قیمت خرید در کل معمولا توسط وکیل خود به وکیل فروشنده پرداخت می شود، یا با انتقال بانکی و یا پیش نویس بانکداران. یک نسخه از قرارداد فروش است و سپس به بخش ثبت زمین تسلیم و تمبر شده است را به اداره مالیات پرداخت می شود.

مرحله 9: اتمام

تاریخ اتمام معمولا در عرض یک ماه از امضای قرارداد فروش تنظیم شده است. اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا وکیل شما خواهد شد که شورای وزیران برای تصویب حق مالکیت ملک در قبرس را ترتیب دهد. در روز از اتمام تمام احزاب تشکیل می شوند در بخش ثبت زمین که در آن تعادل از هر گونه پول به علت وکیل خود را به وکیل فروشنده پرداخت می شود. اگر یک رهن مرتب شده وجود دارد، این بانک خواهد بود حاضر به ارائه پول قرض داده شده است. در صورتی که ملک دارای سند ارزیابی و پرداخت هزینه نقل و انتقال به ثبت املاک در روز از اتمام. در صورتی که ملک هنوز اعمال، هزینه نقل و انتقال در پایان بلافاصله پرداخت می شود، اما به دلیل در اسرع وقت سند جداگانه صادر می شود. شما به طور معمول قادر به بلند کردن کلید به خانه جدید خود را از دفتر ما باشد.View More Useful Information
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com