Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  اطلاعات مفید   >  

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

گام اساسی با راهنمای قدم به فروش

Resales قبرس شریک قابل اعتماد خود را در هنگام فروش اموال خود را در پافوس.

ما فروش بیش از 90 درصد از خواص ذکر شده با ما. ما یکی و عامل تنها املاک در قبرس شما هرگز نیاز. مطمئن شوید که هیچ عامل املاک و بیشتر به فروش اموال خود را انجام دهید.

بزرگترین دفتر املاک و مستغلات قابل رویت ترین در پافوس.

دفتر مرکزی ما در 7 مقبره پادشاهان خیابان بزرگترین دفتر بالا خیابان در پافوس است. با هزاران نفر از اتومبیل های عبور هر روز بدون دفتر می تواند قرار گرفتن در معرض بهتر برای اموال خود را در پافوس ارائه دهد. مطلع یک لیست در پنجره های ما که تنها چند صد متر از پادشاهان خیابان بازار هستند و اموال خود را به فروش می رسد در هیچ زمان.

تورهای تعاملی 3D و وب سایت برنده جایزه باعث فروش آسان است.

ما با استفاده از تکنولوژی لبه برش مطمئن شوید که اموال خود را به بزرگترین مخاطبان قابل مشاهده است. شما ممکن است بخواهید به فروش - لیست ما خیلی خوب است که هنگامی که شما آن آنلاین دید. کلاس عکس پیشرو در وب سایت ما در سطح جهانی قرار داده شده برای خریداران خارج از کشور را ببینید. ما همچنین اولین عامل املاک و در قبرس به استفاده از تکنولوژی های داغ از سیلیکون ولی است. تمام لیست های ما دریافت اسکن 3D از داخل ملک، بنابراین خریداران بین المللی می توانید آن را 24/7 را مشاهده کنید.

نگه داشتن به روزثبت نام

گام اساسی با راهنمای قدم به فروش

فروش اموال خود را در قبرس می تواند به مراتب کم دردسرتر زمانی که شما در پیشبرد دانم چه خبر است.

شما لازم نیست به شما بگویم که برای فروشندگان بازار در حال حاضر یکی از چالش برانگیز است. حقیقت سخت است که تنها بهترین قیمت واقعی خواص خریداران پیدا کردن. بسیاری از خواص موجود در بازار قرار می گیرد بدون پیروی از قوانین اساسی املاک و مستغلات خواهد فروخت. معمولا آن دسته از فروشندگان که در استخدام شرکت های عام و یا پرداخت تا جلوی هزینه های گنبد شروع می شود. به یاد داشته باشید، روز از مردم خرید از رانندگان تاکسی از بین رفته اند و هر شرکت درگیر با بازاریابی ملک در قبرس باید قرار گرفتن در معرض بین المللی داشته باشند. در اینجا این است که جدول زمانی فروش ما است که شامل برخی از نکات بالا برای اطمینان از اموال خود را، داده می شود بهترین فرصت برای فروش است.

قبل از رفتن هر بیشتر، اگر اموال خود را در یک سند جداگانه را نداشته باشند شما باید بررسی رجیستری زمین با پر کردن در فرم تکمیل N.50 شده انجام. این می تواند توسط صاحب یک ملک و یا نماینده قانونی آنها انجام می شود. این فرم در اینجا می توان دریافت

راهنمای گام به گام به فروش اموال خود را در قبرس

مرحله 1: ارزیابی دقیق و راستگو. آیا این واقع بینانه است؟ (آیا شما مطمئن هستید؟)

ما هیچ هزینه های بازاریابی در صف مقابل و هدف ما به فروش اموال خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین قیمت ممکن. خواص رساله فروش ما در منطقه پافوس، از هر شرکت بازاریابی و دانش تا به روز از بازار محلی در منطقه شما. برای ایجاد یک پرس و جو به فروش می رسانند، لطفا با پر کردن فرم فروشندگان ما در اینجا . ما اطلاعات و ارزیابی به ترتیب برای مشاهده و ارزیابی اموال خود را.

مرحله 2: عامل راست را انتخاب کنید.

Resales قبرس برنده جایزه ثبت شده و دارای مجوز بریتانیا عوامل املاک و متعلق به در پافوس (شماره 669) می باشد. ما عوامل تنها تمام خواص ما و همه را بهترین خدمات. تبلیغات و ارائه خواص ما در قبرس به هیچ یک دوم و قابل مقایسه با آسیای عامل املاک و لندن است. اگر ما را از اموال خود را برای بازاریابی شما یک شانس عالی برای در شرایط توافق نامه ما فروش داشته باشد. ما کاملا به سادگی تنها عامل املاک و شما هرگز نیاز. برای اطلاعات بیشتر در آژانس املاک و ما لطفا با شرایط ما را از کسب و کار در اینجا دانلود کنید. را

مرحله 3: آموزش یک وکیل از شدت خود را به فروش می رسانند.

فروش اموال خود را می تواند به وابسته کارآمد وکیل شما است. هیچ کس به خصوص شما یک وکیل است که دیر پاسخ دادن به سوالات یا که است انسدادی را می خواهم. "شورا" از وکلای مورد تایید شده که شما را به قیمت بزرگ به من بدهید در حالی که رفتن "مایل اضافی" تا اطمینان حاصل کنید که فروش خود را یکنواخت می رود. وکلای حرفه ای از صحبت به زبان شما وجود دارد، که آیا آن را به زبان انگلیسی یا روسی است.

اگر شما قصد دارید به ترک قبرس برای تعطیلات طولانی و یا به طور دائم در خارج از کشور زندگی می کنند، لطفا ترتیب قدرت وکیل (POA) با وکیل خود را، به طوری که شما یک نماینده قانونی برای انجام فروش خود را بدون هیچ گونه تاخیر.

مرحله 4: ارائه اموال خود را به فروش می رسد. آن را به بهترین حالت آن نشان داده شده است؟

آماده سازی از اموال خود را به زمان می برد. پوشش تازه از رنگ و مرتب کردن باغ و فضاهای خارجی را در نظر بگیرید. این ممکن است به نظر می رسد آشکار است، اما اتاق نشیمن شما به مراتب کمتر جذاب به نظر می رسد اگر آن را به عنوان منطقه ذخیره سازی برای poolside پاسیو و مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. کاهش حداقل مقدار از زیور آلات، عکس های شخصی و تصاویر. چیزهایی را که استفاده نمی شود را به دوستان خود و یا موسسات خیریه منتقل می شود. به خودتان زمان به declutter و آماده شدن اموال. اطمینان حاصل کنید که به نظر می رسد بهترین حالت آن قبل از آن به جهان خارج نشان داده شده است.

گام 5: توسعه - زمان اولین شرکت حق را انتخاب کنید.

انتخاب شرکت مناسب برای تبلیغ اموال خود را، مهم ترین بخش فروش است. کسی که دارای سابقه به اثبات رسیده در فروش ملک در منطقه خود را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که اموال خود را به فروش خواهد شد که آن را به فراتر از قبرس تبلیغ می شود. ما بر این باوریم که هیچ کس بهتر بازاریابی در مقیاس کامل و ارتقاء از اموال خود را برای مشتریان بین المللی است. ما با ارائه خدمات شخصی و مایل اضافی برای فروشندگان که به ما واگذار بازاریابی از اموال خود را. به یاد داشته باشید که خیلی دیر است برای شروع دوباره و اگر اموال خود را شکست خورده است به فروش می رسانند، برگردید و بررسی قیمت، ارائه و ارتقاء هرگز.

گام 6: Viewings - اطمینان حاصل کنید که اموال خود را در دسترس است.

لطفا مطمئن شوید که اموال خود را می تواند برای مشاهده در هر روز قابل دسترسی است. اکثر خریداران ترجیح می دهم به حدود ملک بدون صاحبان حاضر. تحقیقات خود ما نشان می دهد که خریداران صرف زمان بیش از 50 درصد بیشتر در ملک صاحب آن وجود ندارد. ترک کلید با همسایگان و درخواست از آنها در اطراف هر مشاهده کامل فاصله دارد. همانطور که بسیاری از خریداران احتمالی آینده را تنها در روزهای پایان هفته، به اموال را انتخاب کنید، این به نفع از یک دوست، ممکن است بسیار مشکل است. به یاد داشته باشید که اگر هیچ دسترسی تضمین شده به اموال وجود دارد، شما ممکن است از دست فروش است. ممکن است مانند بیان واضح به نظر می رسد، اما در صورت عدم دسترسی به اموال خود را وجود دارد می توان آن را به فروش نمی رسید، پس به ما اطلاع دهید اگر شما قصد دارید به جزیره رو ترک کنی و یا به خارج از شهر.

گام 7: دریافت پیشنهاد.

همانطور که به زودی به عنوان یک پیشنهاد برای اموال خود را در قبرس وجود دارد در مورد آن هم به صورت کلامی و هم به صورت کتبی اطلاع شما خواهد شد. در این مرحله هر یک از شرایط ویژه ای است که به پیشنهاد باید به بحث گذاشته شود.

گام 8: توافقنامه رزرو - ما تقریبا وجود دارد.

هنگامی که قیمت توافق شده است، غیر قابل استرداد سپرده رزرو برای پوشش دوره بین موافقت با خرید ملک و ورود به یک قرارداد فروش پرداخت خواهد شد. این قرارداد توسط هر دو خریدار و فروشنده امضا شده است و معمولا 1 ماه طول می کشد.

گام 9: قرارداد فروش - Doting "من" و عبور از "T".

وکیل شما را به تماس از فروش برای قیمت مورد توافق را وارد کنید در توافق رزرو. به طور معمول 30٪ -50٪ از قیمت خرید در امضای این قرارداد پرداخت می شود. همه از نظر فروش، الزامی خواهد بود و خواهد شد در جزئیات در قرارداد فروش تعیین شده است.

گام 10: تکمیل - کار انجام می شود!

تاریخ تکمیل شده است. وکیل شما باید گواهی عدم سوءپیشینه مالیاتی برای ارائه نشان می دهد که تمام مالیات و هر صورتحساب برجسته پرداخت. هر دو حقوقدان در بخش ثبت زمین که در آن هیچ پولی باقی مانده خواهد شد به وکیل فروشنده و سند یا قرارداد به مالک جدید منتقل خواهد شد پرداخت دیدار خواهد کرد.View More Useful Information
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com