Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  اطلاعات مفید   >  

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

مالی

هزینه های انتقال ملک در قبرس.

استفاده از ماشین حساب منحصر به فرد ما برای کار کردن چقدر انتقال از کسانی که اعمال همه مهم عنوان خواهد بود. به سادگی قرار دادن قیمت ملک و اجازه دهید ماشین حساب هزینه نقل و انتقال ما به شما هزینه انتقال در یک یا مشترک نام، و همچنین به عنوان هزینه تمبر است.

ماشین حساب بازپرداخت وام مسکن.

شما ممکن است علاقه مند به گرفتن یک وام برای یک ملک در پافوس. ماشین حساب ما خیلی بیشتر از شما به نرخ ماهانه و یا بازپرداخت است. ما شما را از هزینه های واقعی وام گرفتن در طول عمر از وام در هر دو فرم عددی و یک نمایش تصویری قابل توجه است که ممکن است شما را شگفت زده نشان می دهد.

سود سرمایه مالیات بر ملک در قبرس.

سرمایه مالیات بر سود در قبرس در نرخ 20٪ در سود ساخته شده پرداخت می شود. استفاده از نمونه های دستی ما و کار کردن برای خود اگر شما هر گونه مالیات بر سود سرمایه در فروش اموال خود را در پافوس پرداخت. ما یک به روز رسانی شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) داده های موجود برای دانلود به شما کمک کند در محاسبات خود را.

نگه داشتن به روزثبت نام

مالی


در Resales قبرس هدف ما تمام اطلاعات لازم را برای شما به تصمیم گیری صحیح را با توجه به تامین مالی از اموال خود را در قبرس را به شما می دهد. در این صفحه شما اطلاعات واضح و آسان به استفاده از ماشین حساب هستند که فقط به Resales قبرس یافت می شود.

رهن در قبرس


وام خرید املاک در قبرس به راحتی در دسترس هستند. Resales قبرس روابط عالی با تمام بانک های بزرگ Cypriote. وام تا 70٪ از قیمت خرید برای افراد غیر مقیم و 80٪ برای اقامت دائم معمولا نسبتا آسان برای به دست آوردن (وضعیت) برای اکثر خواص ما است. این است که خط رسمی در حال حاضر، اما همه می دانند از بانک Cypriote قرار گرفتن در معرض سنگین به بدهی های یونانی، بنابراین آماده به پرداخت بیشتر به عنوان یک سهم و یا قرض گرفتن از خارج از کشور می باشد.

یکی از عوامل اصلی است که می آید به تصمیم بانک که آیا به من قرض بدهید یا نه، حضور یک سند جداگانه برای ملک در سوال است. خواص بدون سند جداگانه می تواند بسیار دشوار است به اهرم در حال حاضر با بانک Cypriote (اگرچه غیرممکن نیست!) است. به همین دلیل تقریبا تمام خواص ذکر شده با ما و همچنین دیگران با سند جداگانه می آیند. هنگام نزدیک شدن به افسر وام در هر یک از بانک ها در قبرس، اولین چیزی که آنها از شما خواهند خواست این است که: "آیا ملک دارای یک سند جداگانه است؟"

یک مانع دیگر برای غلبه بر قیمت ملک شما قصد خرید است.روز هنگامی که بانک ها در قبرس آن را "به عنوان خوانده شده در مورد قیمت تمام شده است. در حال حاضر بانک ها برای ارزیابی مستقل از تمام خواص قبل از اخذ وام بپرسید. از آنجا که بحران مالی این valuers ها به طور فزاینده ترس از "اشتباه" در چشم کارفرما خود را تبدیل - بانک، و گاهی در حال حاضر ارزیابی عمدا کم است. در Resales قبرس معیارهای لیست بسیار دقیق، به این معنی که خواص، ابتدا باید به تصویب معیارهای ارزیابی دقیق ما قبل از آنها می تواند تبدیل به بخشی از نمونه کارها با ما

نرخ بهره و معاملات خاص با بانک های خاص متفاوت است تقریبا بارگیری در این هفته است. لطفا سوالات خود را با ما برای پیدا کردن آخرین نرخ بهره بانک Cypriote می کنیم.

لیست مدارک مورد نیاز توسط تمام بانک های عمده در قبرس را می توان یافت اینجا

ماشین حساب وام مسکن نرخ ثابت


در زیر ماشین حساب وام مسکن ما منحصر به فرد است که باز پرداخت شما را با منافع جداگانه ارائه شده نشان می دهد. فقط مقدار پرداخت می خواهید را قرار داده و انتخاب طول دوره وام مسکن شما.نرخ بهره را از بانک به بانک دیگر متفاوت است. آخرین نرخ لطفا با ما تماس بگیرید.املاک هزینه نقل و انتقال


هزینه نقل و انتقال املاک، هزینه پرداخت شده به دولت قبرس ملک فروخته است. برای پرداخت هزینه نقل و انتقال اموال باید یک سند جداگانه داشته باشد. در صورت انتقال به یکی از بستگان، یعنی شوهر به همسر، بدون نیاز به پرداخت هزینه انتقال پرداخت شده است. اگر چه هزینه های انتقال معمولا در قیمت تماس پرداخت می شود، زمین Regristy اداره حق دارد به revalue ملک رو به بالا به آن را در نظر به "ارزش بازار واقع بینانه" و یا "ارزش است که می تواند بلافاصله در بازار آزاد متوجه است. این است که در مورد جایی که آنها گمان اجتناب از مالیات انجام می شود. هر چند شما می توانید تصمیم گیری از رجیستری زمین تجدید نظر برای بار اول شما باید پرداخت و تنها پس از درخواست تجدید نظر است. این منصفانه است که بگویم که گاهی اوقات رجیستری زمین را نگه نمی روند بازار و تفاوت بین پیشرفت های مختلف و یا واحدهای فردی است گاهی اوقات به آنها را از دست داده است.

در اینجا این است که ماشین حساب های مالیاتی ما منحصر به فرد برای هزینه نقل و انتقال و تمبر است. اگر شما مثل انجام محاسبات احساس خودتان را در اینجا تعداد شما نیاز است.

محاسبه مالیات
دارید قیمت: EUR € خرید در: نام مشترک
فرد

انتقال ارز


معمولا بودجه لازم را برای خرید یک ملک در قبرس از خارج از کشور آورده و پس از آن در قبرس به یورو تبدیل شده است.ما می توانیم شما را در ارتباط با بروکر ارز قابل اعتماد که شما را در به دست آوردن بهترین سرعت با کمترین اتهامات قرار داده است. در زیر دقیق ترین نرخ ارز برای تمامی ارزهای اصلی هستند.

USD USD  0.9086
RUB RUB  0.0141
GBP GBP  1.166

مالیات املاک غیر منقول


این مالیات منجر به سردرگمی زیادی با خریداران اموال خارجی است. با توجه به این واقعیت آستانه IPT 120،000 یورو محاسبه ارزش تخمینی در ژانویه 1980، آن را به یک ویژگی بسیار گران قیمت با مقدار زیادی از زمین را به پرداخت این مالیات است.رقم مورد استفاده برای محاسبه مالیات بر اموال غیر منقول است که در هر سند نشان داده شده است. اگر مقدار از اموال خود را در ژانویه سال 1980 برآورد شده کمتر از 120،000 یورو (99٪ موارد) 0٪ پرداخت.

والضرائب على الأرباح الرأسمالية


ويدفع ضريبة أرباح رأس المال بمعدل 20٪ على الربح، أخذ التضخم في الاعتبار. تذكر، وهذا هو فقط على الربح وليس سعر بيع بأكمله. يجب أن تخصم أي التحسينات المنزلية التي قمت بها (بدعم من إيصالات)، وكذلك أي مدفوعات الفائدة على شراء العقار.

هناك أيضا بدل من 17086 يورو للشخص الواحد. إذا كان لديك عاش في المنزل كسكن الرئيسي الخاص بك على مدى 5 سنوات الماضية يمكنك المطالبة بحد أقصى 85430 يورو في البدلات. هذا هو مرة واحدة في العمر، وبدل متاح حتى يتم استخدام كامل المبلغ. بعد كنت قد استخدمت بدل الخاص لا توجد خصومات إضافية على ضريبة الأرباح الرأسمالية.

لحساب السعر الذي دفعته للممتلكات الخاصة بك في المال اليوم (المعدلة للتضخم) استخدام صيغة بسيطة: مجموع من المال يدفع (اليورو) × (في وقت لاحق مؤشر / التاريخ وفي وقت سابق فهرس التاريخ)

ينبغي تعديل أي نفقات على التحسينات المنزلية مع نفس الصيغة.

على ضريبة الأرباح الرأسمالية مثال

دعونا حساب سعر اليوم (سبتمبر 2012) من شراء شقة في يونيو 2008 لبطولة الامم الاوروبية 125،000 .

التكيف مؤشر أسعار المستهلك 178.53 / 164.59 = 1،084

تتكاثر الآن سعر العقد من قبل الرقم 125000 التضخم x1.084 = 135500 اليورو

يمكن للمستهلك السعر أحدث مؤشر (CPI) لتكون قبرص

وظیفه مالیات کالاهای داخلی بر روی وسایل نقلیه موتوری


با توجه به قیمت های بالا بر روی ماشین های محلی بسیاری از شرح بریتانیا نگاهی به واردات خودرو خود را از انگلستان.اگر شما برنامه ای برای بازنشسته در اینجا شما به یک ماشین وظیفه هزینه تحت عنوان. اگر شما قصد فروش خودرو در قبرس باید به شخص دیگری بازنشسته که می تواند اتومبیل وضعیت وظیفه رایگان یا استفاده از شما را مجبور به پرداخت وظیفه در وسیله نقلیه. برای کسانی که مایل به پرداخت در اینجا وظیفه واردات، ماشین حساب است. با استفاده از آن را به کار از میزان وظیفه در اتومبیل های دست دوم.

/PDF/car_tax_mileage_calculator.xls
 
 


View More Useful Information
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com