Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  اطلاعات مفید   >  ویزا

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

مهاجرت، اقامت و ویزا

مطلع اقامت دائم (ویزای F) برای کسری از قیمت ملک یک توسعه جدید است.

اخذ اقامت دائم در قبرس ساده تر با یک ملک فروش مجدد از با یک ویژگی جدید از یک توسعه دهنده است. اقامت سریع آهنگ معنی است که شما در قیمت توسعه متورم است را خریداری کنید و برای قفل کردن ده ها هزار نفر با بانک به مدت 3 سال. اقامت دائم عادی اجازه می دهد تا شما را به خرید یک ملک فروش مجدد با اعمال عنوان با قیمت های واقعی بازار بدون انجماد هر گونه پول در بانک.

ما با استفاده از وکیل که در قانون مهاجرت در قبرس تخصص.

شرکای حقوقی ما قادر به شما توصیه تمام راه را در به دست آوردن اجازه اقامت دائم (ویزای F) در اینجا در قبرس خواهد بود. خانواده شما حق اقامت در قبرس برای بهترین قیمت و بهترین شرایط به دست آورد. خرید یک ملک فروش مجدد را با بهترین قیمت های بازار و دریافت اقامت دائم خود را از طریق یک روش طبیعی است. صرفه جویی در پول و استراحت.

خرید به عنوان کم 60،000 یورو و به دست آوردن ویزای F در قبرس.

شما می توانید اجازه اقامت دائم در قبرس با هر یک از ویژگی های ما به دست آورد. تماس با ما امروز برای به دست آوردن اقامت در فروش مجدد deeded کیفیت بالا و قیمت های واقعی بازار. مشتریان ما حتی پس از خرید یک ملک 1 خوابه برای عنوان کمی به عنوان 60،000 یورو "ویزای F" به دست آمده است. گرفتن اقامت اتحادیه اروپا برای بهترین قیمت ممکن.

نگه داشتن به روزثبت نام

مهاجرت، اقامت و ویزا


ویزای توریست (آنلاین PRO-ویزا و چند ویزا)

برای کوتاه مدت (90 روز) به شهروندان غیر اتحادیه اروپا در قبرس اقامت نیاز به ویزای توریستی ساده و یا ویزای چند بار. هنگامی که ملک در قبرس شما به طور خودکار به دستیابی به ویزای چند تا 5 سال حق خرید کنید. این ویزا به شما اجازه می دهد ورودی های متعدد برای اقامت تا 180 روز در سال و تا 90 روز در هر 6 ماه. شهروندان روسیه می توانند از مزایای کاربر پسند و طرفدار آنلاین ویزای کنند.

provisamoscow@mfa.gov.cy: فرم تقاضای ویزا باید به آدرس ایمیل زیر را فرستاده است.برنامه های کاربردی که قبل از 3:00 بعد از ظهر مشاهده کنید در همان روز پردازش می شود. پس از دریافت تاییدیه به سادگی آن را چاپ و با شما به قبرس. هنگامی که شما را در پافوس و یا فرودگاه لارناکا برسم شما باید برای ارائه ویزای طرفدار دموکراسی در ایران، در کنترل پاسپورت.

این نرم افزار را تشکیل می دهند شما می توانید در وب سایت سفارت قبرس در مسکو:
http://www.mfa.gov.cy/mfa/Embassies/MoscowEmbassy.nsf/DMLindex_en/DMLindex_en?OpenDocument
یا سرکنسولگری قبرس در رضا حیدری بازیگر:
http://www.mfa.gov.cy/mfa/consulate/consulate_spb.nsf/dmlindex_en/dmlindex_en?opendocument


اقامت موقت ("لغزش صورتی")

این حق هر شهروند غیر اتحادیه اروپا به درخواست برای آنچه که به عنوان "لغزش صورتی" و یا اجازه اقامت موقت شناخته شده است. به شما اجازه اقامت موقت اگر شما برنامه را به ماندن در قبرس بیش از 90 روز در نیم سال نیاز دارند. اولین مجوز اقامت موقت است که معمولا برای 1 سال صادر شده است. تمدید اجازه اقامت موقت باید حداقل 1 ماه قبل از انقضای مجوز فعلی است. در تجربه ما بهتر است برای رفتن از چند ماه پیش و اوایل یک قرار ملاقات برای تجدید.

اقامت موقت به شما اجازه می دهد تا برای مدت زمان اجازه اقامت در قبرس، تنها محدودیت این است که شما می توانید قبرس برای مدت بیشتر از 3 ماه متوالی را ترک کنید. این امر منجر به اقامت موقت لغو شود و شما باید برای یک درخواست.

هر متقاضی باید از نیاز به منابع مالی کافی در / اختیار خود را برآورده سازد، به طوری که متقاضی می تواند یک استاندارد خوبی از زندگی در قبرس بدون نیاز به درگیر در فعالیت های مربوط به کار هر حالی که در این جزیره منجر شود. رسما این درآمد را از خارج از کشور باید EUR 10،000 برای متقاضی اصلی و 5000 یورو برای هر عضو وابسته به خانواده (کودکان) باشد. در اثبات تجربه ما را از درآمد سالانه در سراسر EUR 20،000 برای یک زن و شوهر است که معمولا قابل قبول است. اضافه کردن اطراف EUR 5،000 یورو برای هر کودک وابسته است. با این، باید توجه داشت که بیشتر شما می توانید بر روی سپرده نشان می دهد تصمیم برای افسر مهاجرت آسان تر خواهد بود.

شما می توانید برای درخواست اقامت دائم پس از اقامت در این جزیره به مدت 5 سال متوالی.


اجازه اقامت دائم ("رده F)

مشهور به «رده F" ویزا مجوز اقامت طولانی مدت برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا است. برخی از قوانین اساسی برای نرم افزار مشخص می شوند. به یاد داشته باشید که اطلاعات شما را به بالا و نرم افزار خود، بهتر است. افسر مهاجرت می خواهد برای دیدن آن شما باید درآمد کافی از کشور خود را به ارائه را برای شما و خانواده خود را در قبرس و بار دولت نیست.

ساده ترین و روزهدار، راه برای درخواست ویزای F رده است برای خرید یک ملک بیش از 300.000 یورو است. در سکته مغزی شما خواهد شد حق برای درخواست ویزای F رده. با وجودی که این خرید از 300.000 یورو به علاوه اموال است، هیچ تضمینی وجود ندارد یک برنامه تایید شده (متقاضیان نیز باید منابع مالی کافی برای زندگی در قبرس بدون کار) با این حال یک تعهد قوی مالی به این جزیره خواهد شد که در بسیار مطلوب شده توسط نگاه نشان می دهدمقامات اداره مهاجرت در قبرس است.

F رده اقامت دائم معمولا بدون تاریخ انقضا دارد.ویزای معتبر باقی می ماند تا زمانی که به عنوان متقاضی به صورت غایب است، نه جزیره برای مدت بیش از 2 سال است.

شورای ما از وکلای حرفه ای قادر خواهد بود تا شما را با برنامه های خود برای اقامت در قبرس کمک کند.


قبرس شهروندی

قبرس شهروندی را می توان در قبرس به دنیا آمد، ازدواج همسر قبرس (پس از 3 سال از ازدواج) و یا از طریق تابعیت (پس از 7 سال اقامت دائم) به دست آمده است. اگر ملک در قبرس خرید شما در اینجا زندگی می کنند به طور مداوم و سپس پس از 7 سال که در این جزیره زندگی می کنند، شما حق رسمی برای درخواست تابعیت قبرس. برای واجد شرایط باید در این جزیره 7 سال صرف از 8 سال گذشته که در قبرس زندگی می کنند.دوره غیبت در حالی که در این جزیره زندگی می کنند باید 10 ماه تجاوز نمی کند. همچنین در طول سال گذشته و قبل از درخواست شما باید قبرس بیش از 2 هفته را ترک کنید.


اتحادیه اروپا شهروندان ("لغزش زرد")

بر اساس اتحادیه اروپا قانون همه شهروندان اتحادیه اروپا حق دارند به اقامت در قبرس ارائه آنها یک بار به دولت نیست. شهروندان اتحادیه اروپا که قصد دارید به کار و زندگی در قبرس مورد نیاز برای ثبت نام حضور خود را در اداره مهاجرت در کمتر از 3 ماه از ورود. عدم انجام این کار به این معنی است که شما هیچ دسترسی به بهداشت، آموزش و پرورش و دیگر ادارات دولتی اجرا است که نیاز به مجوز ثبت نام. عدم به ثبت نام نیز می تواند در یک ریز کوچک منجر شود. "برگه زرد" در روز درخواست صادر و منقضی نیست.

 
 


View More Useful Information
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com