Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  اطلاعات مفید   >  

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

قانونی

نظام حقوقی قوی و یک شورای وکلا اعتماد توصیه شده توسط Resales قبرس.

تیم ما از شرکت های حقوقی توصیه می شود به دنبال همان فلسفه به عنوان آژانس املاک و ما که در آن اعتماد، صداقت و انصاف به صورت اعتقادات است. شما می توانید مطمئن باشند که استقلال وکلا توصیه می شود ما این است که بالاتر از سرزنش. در حالی که ما یک رابطه حرفه ای نزدیک با آنها این وکلا هرگز کار به نفع شما متوقف خواهد شد.

خدمات با کیفیت بالا با بهترین قیمت. تنها وکلا کانون وکلای قبرس ثبت شده است.

ما تنها وکلا که از اعضای کانون وکلای قبرس هستند و هر دو مدارک حرفه ای درست و پادمان مالی برای اطمینان از پول خود را امن باقی می ماند حمل را توصیه کند. ما همچنین اطمینان از آنها با هیچ هزینه پنهان ارائه خدمات کامل. شما می توانید در ابتدای تراکنش و شکست کامل از تمام هزینه های متحمل شده و رسید در پایان انتظار می رود کمتر از نقل قول عادلانه است.

خدمات کامل و اطلاعات در سراسر معامله.

هیچ چیز بدتر برای هر دو خریداران و فروشندگان از نمی دانستند چه در جریان است با معامله یک بار آن را وکلای می رسد وجود دارد. با کمک ما شما یک وکیل است که به شما به عنوان مطلع به پیشرفت فروش هر مرحله از راه حفظ خواهد شد.

نگه داشتن به روزثبت نام

قانونی


انتخاب شما از یک نماینده قانونی یکی از مهم ترین تصمیمات شما در خرید ملک خود را می باشد. همانطور که با هر کشور با قبرس دارای تفاوت های ظریف خود را، که از کشورهای دیگر که در آن شما ممکن است تجربه خرید ملک متفاوت است.

شما در هر شرایطی نیاز به یک وکیل است. وکیل شما انتخاب می کنید قادر خواهد بود تا شما را در هر جنبه از خرید ملک نمایندگی - از دستیابی به شورای تصویب وزیران (برای شهروندان اتحادیه اروپا لازم نیست) و ایجاد تنظیمات برای تماس از فروش به منظور حفاظت از منافع خود را به پرداخت تمام مربوطه مالیات. وکیل شما نیز همه لوایح ابزار شما پس از خرید خانه جدید خود را به نام خود منتقل تضمین می کند.

اگر شما یک وکیل در قبرس را نداشته باشند ما خوشحال خواهد شد که به توصیه یکی از شورای ما از وکلا مصوب. مطمئن باشید که مشتری از "Resales قبرس" شما را به بهترین مشاوره حقوقی مستقل در بهترین نرخ ممکن حق.

همه وکلا توصیه می کنیم نشان داده اند، فقط صداقت (شرط لازم برای یک وکیل) نیست، بلکه سعی و کوشش و سرعت در اجرای وظایف خود را، و این چیزی است که می تواند برای هر وکیل در قبرس نمی توان گفت. از نقطه نظر شرکت ما، شما همیشه مشتری ما می باشد. ما در کنار وکیل خود کار می کنند تا مطمئن شوید که هر جنبه ای از فرآیند فروش می رود به عنوان راحت ترین شکل ممکن.

این واقعیت که تقریبا همه ما دست برداشت خواص سند (یا نزدیک به دست آوردن آنها) را خرید اموال خود را بسیار آسان تر می کند. همه از خواص ما قبل از فهرست vetted، کار وکیل شما ساده است. این که چرا بانک ها و وکلا به طور یکسان لبخند بزنم و استراحت زمانی که مردم می گویند که خرید با کمک "Resales قبرس". آنها می دانند که شما از این شرکت با بهترین خواص را با بهترین قیمت خریداری ...

 
 


View More Useful Information
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com