Property in Cyprus 
Property in Cyprus
недвижимость на кипре
CN

خانه   >  اطلاعات مفید   >  ورزش و اوقات فراغت

شما وارد نشده اید. ورود به سیستم / ثبت نام.

ورزش و اوقات فراغت

ورزش و بازی در آفتاب تقریبا دائمی در جزیره جنوبی ترین در اروپا.

به عنوان پاسگاه جنوبی ترین اتحادیه اروپا، قبرس آب و هوای عالی را برای شما به لذت بردن از ورزش ها و سرگرمی های در فضای باز خود را. پافوس دارای طیف بزرگ از دوره مسابقات قهرمانی گلف، از جمله تپه آفرودیت، Minthis هیلز، راز دره و سر نیک Faldo طراحی الئایی و مستغلات.

یک استراحت خوبی به دست آورده و در تمیزترین دریاها در اروپا شنا.

قبرس دارای تمیزترین آب حمام در اروپا و دارای 57 سواحل پرچم آبی توسط 2016. دریاهای اطراف جزیره ما شفاف و عاری از آلاینده های صنعتی. شنا و احساس سالم در دریاهای گرم - لذت بردن از زندگی خود را به کامل.

قبرس مرکز بسیاری از اردوگاه های آموزشی زمستان برای کشورهای اروپای شمالی است.

این فقط گردشگران که به ساخت بسیاری از آب و هوا قبرس است. آب و هوا در فصل زمستان خیلی خوب است که در اینجا است که قبرس را تبدیل به یک محل به طور منظم برای ورزش مردم و نخبگان است. اردوگاه های آموزشی المپیک ما در میان کشورهای اروپایی با اجازه دهید بگویم آب و هوا "کمتر خوش شانس" محبوب هستند.

نگه داشتن به روزثبت نام

ورزش و اوقات فراغت


برای بسیاری از خریداران ملک در قبرس یکی از دلایل اصلی برای خرید آنها تپه ها ، دریا و آفتاب است که پیشنهادات قبرس در مقادیر بزرگ در تمام طول سال می باشد. با توجه به این ترکیب بزرگ قبرس مقصد عالی برای ورزش و تفریح است.

گلف

قبرس به سرعت در حال جمع آوری سزاوار و شهرت به عنوان مرکز گلف در مدیترانه شرقی می باشد. با 3 دوره های تاسیس (راز دره ، تپه و Tsada آفرودیت) در منطقه پافوس ، و در دست ساخت از جمله Faldo نیک Elea گلف طراحی شده و متوسل اسپا. تپه ها و دره آفرودیت راز بسیار نزدیک به یکدیگر است ، اما از دو دوره بسیار متفاوت. تپه الههء عشق و زیبایی است افت تماشایی از دریای مدیترانه در هر سوراخ ، که در آن به عنوان راز دره به عنوان نام مندرج است این است در دره های عمیق با دوره snaking بالا و پایین کف دره nestled.

بسیاری از دوره های گلف بیشتر در قبرس بیش از چند سال آینده برنامه ریزی شده. Resales قبرس برخی اموال بسیار خوبی در این دوره یا نزدیک.

دوچرخه سواری

را می توان وجود ندارد ، اما بهتر است برای دیدن هر کشور ، بیشتر از دوچرخه و قبرس هیچ تفاوتی ندارد. بسیاری از چیزهایی که به سادگی به نظر شما تصویب شده توسط از صندلی از ماشین یا مربی وجود دارد را برای شما به دوره گردی با قدرت بینید. خطوط چرخه هستند گسترده در Troodos منطقه کوه که در آن مناظر خیره کننده است. دوچرخه ها را می توان در تمام شهرهای یورو برای چند روز استخدام. در آب و هوای قبرس سالم از آن خواهد شد سوار متین ساحلی یا تأمین انرژی را از طریق تپه های شما هم به یاد داشته باشیم برای اطمینان دارند!

غور

هر شهر در قبرس تا به مراکز غواصی آماده به شما کمک کند تا با استانداردهای بین المللی و یا اجاره قطار تجهیزات گوناگون را تجربه کرد. مناطق حملهبه تبصره هستند سربه سر Zenobia در نزدیکی لارناکا ، رودخانه سفید در خارج از Akamas و ورا سربه سر ک. همه ویژگی های مختلف غنی از ماهی های رنگی و مرجان.

سفر دریایی

قبرس دارای شرایط بسیار عالی برای ملوان مشتاق و قوی اما ثابت دریا بادهای غربی. لارناکا لیماسول و در حال حاضر marinas بزرگ دائمی و با توجه به محبوبیت قبرس برای ملوانان مارینا جدید به تازگی آغاز شده بود ساخت و ساز در لیماسول. 1،000 خواب لنگرگاه یا حوضچه مخصوص توقف قایق های تفریحی نیز برای منطقه مرجانی خلیج پافوس که قطعا خواهد ساخت املاک را در این منطقه حتی مطلوب تر از هر زمان دیگری برگزار شود.

پیاده روی

قبرس دارای تپه ها و کوه نورد بخشنده تند به اندازه کافی برای برآوردن keenest از واکر تپه. Troodos رشته کوه تنها 40 دقیقه به صورت درایو تمام شهرهای بزرگ است و افت چشمگیر ارائه می دهد به هر واکر زیاد است. کوه در کوه المپ در مقدونیه تقریبا 2000 متر بلندترین نقطه در این جزیره است و دیدگاه های جزیره کامل و مدیترانه ای فراتر از آن.

آموزش

با تابستان های طولانی خود را در قبرس در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر به عنوان محبوب در تمام طول سال دور اردوگاه آموزشی برای ورزشکاران بین المللی است. از باشگاه های فوتبال اروپا را به شناگران المپیا تمام این ورزشکاران نخبه برای نوع آب و هوای قبرس و مهمان نوازی مشهور جهان آمده است.

 


View More Useful Information
Get in touch Close

راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

phones
راه حل های نوآورانه همراه برای گوشی های هوشمند خود

آیفون / آی پد
نگران نباشید ، شیر + آیکون در پایین صفحه کلیک کنید و سپس 'افزودن به صفحه اصلی'

اندیشه
Install the app by clicking here. You will then be able to access the application from your application screen.
Get in touch Close
7, Tombs Of the Kings Ave,
Paphos, Cyprus

+357 26102242

info@cyprusresaleproperties.com